Blog

Już w ofercie – Kotły Eco Design 5 klasa

Już do nas dojechały! Kotły Kotły Eco Design 5 klasa. Są to produkty przystosowane do najnowszych wymogów emisyjnych i cieplnych, dając gwarancję jakości i wydajności. Są to kotły zgodne z najnowszymi wytycznymi ekologicznymi, które wejść mają w życie 1 lipca 2024 roku.

Czytaj więcej »

Wymień kopciucha do 1 lipca 2024 roku!

W obecnych czasach coraz większa liczba ludzi zdaje sobie sprawę z wpływu jakości powietrza na nasze zdrowie i środowisko. Staramy się wychodzić naprzeciw tym wyzwaniom, oferując nowoczesne systemy grzewcze, które redukują emisję dymu i zanieczyszczeń. Zachęcamy do zastąpienia przestarzałych, nieefektywnych kotłów nowoczesnymi rozwiązaniami, zwłaszcza że od 1 lipca 2024 roku obowiązuje zakaz stosowania tzw. kopiuchów,

Czytaj więcej »

Inwentaryzacja

Informujemy, że w dniach 27-30 grudnia nasza hurtownia ze względu na inwentaryzację będzie zamknięta. Zapraszamy 2 stycznia! 

Czytaj więcej »

Okres świąteczny

Informujemy, że jutro (23.12) będziemy czynni do godziny 14:00. W Wigilię nasz sklep będzie zamknięty. Oprócz tego w dniach 28-31.12 będziemy przeprowadzać inwentaryzację i w tym terminie również będziemy nieczynni.

Czytaj więcej »
5/5 - (12 votes)

Scroll to Top
Scroll to Top