Kotły gazowe Świdnica

Kotły gazowe – Świdnica

Kotły gazowe Świdnica. Zajmujemy się sprzedażą kotłów gazowych (kotły kondensacyjne), kotłów klasycznych z otwartą komorą spalania, podgrzewaczami wody, systemami powietrzno-spalinowymi na terenie Świdnicy. Nasza siedziba znajduje się w Świdnicy – 58-100, ulica Składowa 3.

Zadzwoń: 605 517 846  lub  530 530 371

kotły gazowe Świdnica

Znaleźć nas można pod adresem:

ul. Składowa 3 58-100 Świdnica (blisko ronda kierując się na Dzierżoniów)

W naszej ofercie posiadamy renomowaną polską markę Termet.

Oferta:

  • Kotły kondensacyjne
  • Kotły klasyczne z otwartą komorą spalania
  • Podgrzewacze wody
  • Systemy powietrzno-spalinowe
  • Kotłownie kaskadowe

Najpopularniejsze kotły kondensacyjne to:

  • Termet Ecocondens Gold Plus
  • Termet Ecocondens Silver
  • Termet Ecocondens Slim

Zapraszamy do nas lub prosimy dzwonić na numer podany poniżej.   Zapoznaj się z naszą ofertą klikając tutaj. Sprawdź resztę naszej oferty.

Dowóz na terenie Świdnicy – gratis!
Darmowy dowóz także na terenie miejscowości: Pszenno Żarów Mrowiny

 

58-100 Świdnica 605 517 846

Świdnica

Czy warto wybrać kocioł gazowy?

Kocioł gazowy jest lepszą alternatywą w porównaniu do zwykłych kotłów węglowych. Powodem jest brak niebezpiecznych dla zdrowia substancji znajdujących się w spalinach. Sprawia to, że kocioł gazowy jest ekologiczną alternatywą dla kotłów węglowych. Plusem jest również wygoda użytkowania. Kotły gazowe nie wymagają od użytkownika zbyt wiele obsługi. W naszym sklepie oferujemy również sterownik pokojowy do kotła.  Za jego pomocą można zaprogramować działanie kotła tak, aby dom nagrzewał się w odpowiednich godzinach do określonej temperatury. Przykładowo po przyjściu z pracy, wchodzimy do ciepłego domu, nie musząc martwić się o to, że trzeba jeszcze napalić w piecu.

Łatwa instalacja i wysoka sprawność

Kocioł gazowy w wielu wypadkach nie wymaga obecności standardowego komina. Wystarczy podpiąć go przy ścianie zewnętrznej i podłączyć dwie krótkie rury powietrzno-spalinowe.  Rura wewnętrzna odprowadza spaliny, a zewnętrzna pobiera powietrze z zewnątrz. Dzięki temu, że kocioł ma zamkniętą komorę spalania, nie istnieje możliwość wydostania się spalin do pomieszczenia, co sprawia, że jest urządzeniem bezpiecznym. Warto również dodać, że gazowe kotły kondensacyjne cechuje wysoka sprawność, co przekłada się na rachunki za ogrzewanie mniejsze o około 15-20%.

Jak dobrać kocioł?

Przyjmuje się, że na każdy metr kwadratowy, powinno przypadać 0,1 kW mocy kotła. Łatwo wtedy policzyć jaka moc będzie potrzebna. W razie problemów zapraszamy do kontaktu, a z chęcią postaramy się dobrać najlepszy kocioł do Państwa domu, bądź mieszkania.

  Kotły gazowe Świdnica.

4.9/5 - (8 votes)

Scroll to Top
Scroll to Top