Kotły gazowe Żarów

kotły gazoweKotły gazowe Żarów. Zajmujemy się sprzedażą kotłów gazowych na terenie miasta Żarów. Nasza siedziba znajduje się w

Świdnicy – 58-100, ulica Składowa 3.

Zadzwoń: 605 517 846  lub  530 530 371

W naszej ofercie posiadamy renomowaną polską markę Termet. Najpopularniejsze kotły kondensacyjne to:

  • Termet Ecocondens Gold Plus
  • Termet Ecocondens Silver
  • Termet Ecocondens Slim

Oferta:

  • Kotły kondensacyjne
  • Kotły klasyczne z otwartą komorą spalania
  • Podgrzewacze wody
  • Systemy powietrzno-spalinowe
  • Kotłownie kaskadowe

kotły gazowe Żarów

Zapraszamy do nas lub prosimy dzwonić na numer podany poniżej.  

Dowóz na terenie Żarowa – gratis! Zapoznaj się z naszą ofertą klikając tutaj. Sprawdź resztę naszej oferty.

58-130 Żarów 605 517 846

Żarów  

Czy warto wybrać kocioł gazowy?

Kocioł gazowy jest lepszą alternatywą w porównaniu do zwykłych kotłów węglowych. Powodem jest brak niebezpiecznych dla zdrowia substancji znajdujących się w spalinach. Sprawia to, że kocioł gazowy jest ekologiczną alternatywą dla kotłów węglowych. Plusem jest również wygoda użytkowania. Kotły gazowe nie wymagają od użytkownika zbyt wiele obsługi. W naszym sklepie oferujemy również sterownik pokojowy do kotła.  Za jego pomocą można zaprogramować działanie kotła tak, aby dom nagrzewał się w odpowiednich godzinach do określonej temperatury. Przykładowo po przyjściu z pracy, wchodzimy do ciepłego domu, nie musząc martwić się o to, że trzeba jeszcze napalić w piecu.

Łatwa instalacja i wysoka sprawność

Kocioł gazowy w wielu wypadkach nie wymaga obecności standardowego komina. Wystarczy podpiąć go przy ścianie zewnętrznej i podłączyć dwie krótkie rury powietrzno-spalinowe.  Rura wewnętrzna odprowadza spaliny, a zewnętrzna pobiera powietrze z zewnątrz. Dzięki temu, że kocioł ma zamkniętą komorę spalania, nie istnieje możliwość wydostania się spalin do pomieszczenia, co sprawia, że jest urządzeniem bezpiecznym. Warto również dodać, że gazowe kotły kondensacyjne cechuje wysoka sprawność, co przekłada się na rachunki za ogrzewanie mniejsze o około 15-20%.

Jak dobrać kocioł?

Przyjmuje się, że na każdy metr kwadratowy, powinno przypadać 0,1 kW mocy kotła. Łatwo wtedy policzyć jaka moc będzie potrzebna. W razie problemów zapraszamy do kontaktu, a z chęcią postaramy się dobrać najlepszy kocioł do Państwa domu, bądź mieszkania.

 

Kotły gazowe Żarów.

page

Scroll to Top
Scroll to Top