Kotły gazowe Świebodzice

Kotły gazowe Świebodzice. Zajmujemy się sprzedażą kotłów kondensacyjnych (gazowych), kotłów klasycznych z otwartą komorą spalania, systemami powietrzno-spalinowymi i podgrzewaczami wody.

Zadzwoń: 605 517 846  lub  530 530 371

Nasz adres to:
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

W naszej ofercie posiadamy cenioną polską markę ze Świebodzic – Termet.kotły gazowe

Oferujemy:

  • Kotły kondensacyjne
  • Kotły klasyczne z otwartą komorą spalania
  • Kotłownie kaskadowe
  • Systemy powietrzno-spalinowe
  • Podgrzewacze wody

Polecane kotły kondensacyjne:

  • Termet Ecocondens Gold Plus
  • Termet Ecocondens Silver
  • Termet Ecocondens Crystal II

Zapraszamy do naszej siedziby lub prosimy dzwonić na numer 605 517 846.

Dowóz na terenie Świebodzic – cena do negocjacji.

Zapoznaj się z naszą ofertą klikając tutaj.

Sprawdź resztę naszej oferty.

58-160 Świebodzice
605 517 846

Świebodzice

Czy warto wybrać kocioł gazowy?

Kocioł gazowy jest lepszą alternatywą w porównaniu do zwykłych kotłów węglowych. Powodem jest brak niebezpiecznych dla zdrowia substancji znajdujących się w spalinach.
Sprawia to, że kocioł gazowy jest ekologiczną alternatywą dla kotłów węglowych. Plusem jest również wygoda użytkowania. Kotły gazowe nie wymagają od użytkownika zbyt wiele obsługi. W naszym sklepie oferujemy również sterownik pokojowy do kotła.  Za jego pomocą można zaprogramować działanie kotła tak, aby dom nagrzewał się w odpowiednich godzinach do określonej temperatury. Przykładowo po przyjściu z pracy, wchodzimy do ciepłego domu, nie musząc martwić się o to, że trzeba jeszcze napalić w piecu.

Łatwa instalacja i wysoka sprawność

Kocioł gazowy w wielu wypadkach nie wymaga obecności standardowego komina. Wystarczy podpiąć go przy ścianie zewnętrznej i podłączyć dwie krótkie rury powietrzno-spalinowe.  Rura wewnętrzna odprowadza spaliny, a zewnętrzna pobiera powietrze z zewnątrz. Dzięki temu, że kocioł ma zamkniętą komorę spalania, nie istnieje możliwość wydostania się spalin do pomieszczenia, co sprawia, że jest urządzeniem bezpiecznym. Warto również dodać, że gazowe kotły kondensacyjne cechuje wysoka sprawność, co przekłada się na rachunki za ogrzewanie mniejsze o około 15-20%.

Jak dobrać kocioł?

Przyjmuje się, że na każdy metr kwadratowy, powinno przypadać 0,1 kW mocy kotła. Łatwo wtedy policzyć jaka moc będzie potrzebna. W razie problemów zapraszamy do kontaktu, a z chęcią postaramy się dobrać najlepszy kocioł do Państwa domu, bądź mieszkania.

 

Kotły gazowe Świebodzice.

 

4.6/5 - (8 votes)

Scroll to Top
Scroll to Top