Kotły gazowe Strzegom

Kotły gazowe – Strzegom

Kotły gazowe Strzegom. Zajmujemy się sprzedażą kotłów gazowych (kondensacyjnych), podgrzewaczami wody, systemami powietrzno-spalinowymi oraz kotłów klasycznych z otwartą komorą spalania.

Zadzwoń: 605 517 846  lub  530 530 371

Znaleźć nas można pod adresem:kotły gazowe Strzegom

ul. Składowa 3
58-100 Świdnica
(blisko ronda kierując się na Dzierżoniów)

W naszej ofercie posiadamy cenioną polską markę Termet.

Nasza oferta:

  • Kotły kondensacyjne
  • Kotły klasyczne z otwartą komorą spalania
  • Podgrzewacze wody
  • Kotłownie kaskadowe
  • Systemy powietrzno-spalinowe

Najczęściej wybierane kotły kondensacyjne:

  • Termet Ecocondens Gold Plus
  • Termet Ecocondens Silver
  • Termet Ecocondens Slim

Zapraszamy do nas lub prosimy dzwonić na numer podany poniżej.

Kliknij aby zobaczyć resztę naszej oferty.

Dowóz na terenie Strzegomia – cena do uzgodnienia. 

58-150 Strzegom
605 517 846

 

Strzegom

Dlaczego warto wybrać kocioł gazowy?

Kocioł gazowy jest lepszą alternatywą jeżeli chodzi o porównanie go do zwykłych kotłów węglowych. Powodem jest brak niebezpiecznych dla zdrowia substancji znajdujących się w spalinach.
Sprawia to, że kocioł gazowy jest ekologiczną alternatywą dla kotłów węglowych. Dodatkowym plusem jest wygoda użytkowania. Kotły gazowe nie wymagają od użytkownika zbyt wiele obsługi. W naszym sklepie oferujemy również sterownik pokojowy do kotła.  Dzięki niemu można zaprogramować działanie kotła tak, aby dom nagrzewał się w odpowiednich godzinach do określonej temperatury. Przykładowo po przyjściu z pracy, wchodzimy do ciepłego domu, nie musząc martwić się o to, że trzeba jeszcze napalić w piecu.

Wysoka sprawność i łatwa instalacja

Kocioł gazowy w wielu wypadkach nie wymaga obecności standardowego komina. Wystarczy podpiąć go przy ścianie zewnętrznej i podłączyć dwie krótkie rury powietrzno-spalinowe.  Rura wewnętrzna odprowadza spaliny, a zewnętrzna pobiera powietrze z zewnątrz. Dzięki temu, że kocioł ma zamkniętą komorę spalania, nie istnieje możliwość wydostania się spalin do pomieszczenia, co sprawia, że jest urządzeniem bezpiecznym. Co również jest ważne: gazowe kotły kondensacyjne cechuje wysoka sprawność, co przekłada się na rachunki za ogrzewanie mniejsze o około 15-20%.

Jak dobrać kocioł?

Przyjmuje się, że na każdy metr kwadratowy, powinno przypadać 0,1 kW mocy kotła. Jest to wtedy bardzo proste do policzenia. W razie problemów zapraszamy do kontaktu, a z chęcią postaramy się dobrać najlepszy kocioł do Państwa domu, bądź mieszkania.

page

Scroll to Top
Scroll to Top