Kotły gazowe Dzierżoniów

Kotły gazowe Dzierżoniów. Nasza firma zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową kotłów kondensacyjnych (gazowych), podgrzewaczów wody, kotłów klasycznych z otwartą komorą spalania oraz systemami powietrzno-spalinowymi.

Zadzwoń: 605 517 846  lub  530 530 371

Kaldera – systemy grzewcze – adres:kotły gazowe Dzierżoniów
ulica Składowa 3,
58-100 Świdnica

W ofercie posiadamy uznaną polską markę – Termet.

Oferta:

  • Kotły kondensacyjne
  • Systemy powietrzno-spalinowe
  • Podgrzewacze wody
  • Kotły klasyczne z otwartą komorą spalania
  • Kotłownie kaskadowe

Często wybierane kotły kondensacyjne:

  • Termet Ecocondens Gold Plus
  • Termet Ecocondens Silver
  • Termet Ecocondens Crystal II

Zapraszamy do naszego sklepu lub prosimy o kontakt telefoniczny na numer 605 517 846.

Dowóz na terenie Dzierżoniowa – cena do negocjacji.

Zapoznaj się z naszą ofertą klikając tutaj.

Sprawdź resztę naszej oferty.

58-200 Dzierżoniów
605 517 846

 

Dzierżoniów

Czy warto wybrać kocioł gazowy?

Kocioł gazowy jest lepszą alternatywą w porównaniu do zwykłych kotłów węglowych. Powodem jest brak niebezpiecznych dla zdrowia substancji znajdujących się w spalinach.
Sprawia to, że kocioł gazowy jest ekologiczną alternatywą dla kotłów węglowych. Plusem jest również wygoda użytkowania. Kotły gazowe nie wymagają od użytkownika zbyt wiele obsługi. W naszym sklepie oferujemy również sterownik pokojowy do kotła.  Za jego pomocą można zaprogramować działanie kotła tak, aby dom nagrzewał się w odpowiednich godzinach do określonej temperatury. Przykładowo po przyjściu z pracy, wchodzimy do ciepłego domu, nie musząc martwić się o to, że trzeba jeszcze napalić w piecu.

Wysoka sprawność i łatwa instalacja

Kocioł gazowy w wielu wypadkach nie wymaga obecności standardowego komina. Wystarczy podpiąć go przy ścianie zewnętrznej i podłączyć dwie krótkie rury powietrzno-spalinowe.  Rura wewnętrzna odprowadza spaliny, a zewnętrzna pobiera powietrze z zewnątrz. Dzięki temu, że kocioł ma zamkniętą komorę spalania, nie istnieje możliwość wydostania się spalin do pomieszczenia, co sprawia, że jest urządzeniem bezpiecznym. Warto również dodać, że gazowe kotły kondensacyjne cechuje wysoka sprawność, co przekłada się na rachunki za ogrzewanie mniejsze o około 15-20%.

Jak dobrać kocioł?

Przyjmuje się, że na każdy metr kwadratowy, powinno przypadać 0,1 kW mocy kotła. Łatwo wtedy policzyć jaka moc będzie potrzebna. W razie problemów zapraszamy do kontaktu, a z chęcią postaramy się dobrać najlepszy kocioł do Państwa domu, bądź mieszkania.

 

Kotły gazowe Dzierżoniów

 

page

Scroll to Top
Scroll to Top